Archiv autora: admin

Jorkšír cup 2020 – výsledková listina

Jorkšír cup 2020 výsledková listina.
počet ran počet patů
Kategorie HCP 36 – 0  
9 jamek na rány
1 Jakub Směšný 30 15
2 Jochman Samuel 30 20
3 Petr Skryja 35 20
4 Tobias Bartů 37 18
5 Marián Křápek 37 21
Kategorie HCP 37-54   počet ran počet patů stableford netto
9 jamek stableford
1 Lukáš Hložánek 30 16 32
2 Adam Nazarčuk 41 18 29
3 Ema Nazarčuková 38 19 27
4 Daniel Šlampa 36 13 26
5 Jan Lorenčík 35 14 26
6 Eliška Kornhauserová 41 23 24
7 Gabriel Michael 43 20 24
Kategorie bez HCP nad 9 let
9 jamek na rány počet ran počet patů
1 Marek Kincl 34 20
2 Lukáš Kincl 37 16
3 Marek Krejčíř 42 17
4 Denis Špatný 42 21
5 Václav Lorenčík 44 19
6 Sandra Korsová 45 17
7 Zdeněk Harant 46 16
8 Tomáš Frýdek 50 16
9 Julie Sedlářová 52 17
10 Ladislav Jankovič 54
11 Kristina Svobodová 56 22
12 David Pytlíček 61 23
Kategorie mladší žáci 7-9 let
6 jamek na rány počet ran počet patů
1 David F¨rölich 23 17
2 Noemi Bulíková 28 18
3 Filip Harant 30 14
4 Martin Rožnovský 30 20
5 Adam Ullreich 31 23
6 Sofie Peterková 33 20
7 Natálie Kučerová 34 29
8 Tina Peterková 35 21
9 Michaela Frýdková 38
10 Patrik Buchta 40
11 Nela Svobodová 41 24
12 Laura Němcová 42 26
Kategorie benjamínci s rodičem
6 jamek na rány
1 Pavlína Heloňová 23
2 Alex Musil 24
3 Sebastian Ošmera 25
4 Anna Horáková 26
5 Sebastian Kornhauser 31
6 Monika Heloňová 34
7 Barnabáš Volejník 35
8 Jakub Ullreich 36
9 Adina Ošmerová 47
10 Tomáš Damborský 52

 

výsledková listina Jorkšír cup 2020

Výsledky Dýňový Duchoň 2019 – neděle

  1.  Samuel Jochman a Pavlína Heloňová 27
  2. Jan Směšný a  Michaela Frýdková 28
  3. Marek Krejčíř a  Filip Bednařík  29
  4. Tobias Bartů a Tomáš Frýdek 29
  5. Alex Lelek a  Laura Němcová 31
  6. Petr Skryja a  Václav Lorenčík 32
  7. Jakub Směšný a Nela Svobodová 32
  8. Jeremy Šubrt a  Rosálie Ptáčková 33
  9. Petr Foltas a Libor Sadílek 33
  10. Týna Peterková a Jan Lorenčík 37
  11. Sandra Korsová a Sofie Peterková 37
  12.  Miroslav Ptáček a Viktor Tran 37
  13. Krystina Svobodová a Ella Foltasová 38
  14. Sofie Lelková a Nikol Medulyčová 39
  15. Vit Medulyč a Nikolas Toman 40
  16. Denis Špatný a Adam Ullreich 42

V úterý se na výsledcích podepsalo chladné deštivé počasí, ale všichni bojovali statečně o každou ránu.

  1. Laďislav Jankovič a Jakub Směšný 23 (mimo pořadí)
  2. Šimon  Šimoník a Adam Nazarčuk 33
  3. Matěj Horák a Filip Harant 37
  4. Zdeněk Harant a Robin Chodur 40
  5. Dan Šlampa a David Pytlíček 46
  6. Eliška Kornhäuserová a Viktorie Mádlová 47
  7. Michal Gabriel a Antonín Baťa 49
  8. Patrik Buchta a Ema Nazarčuková 49