Přípravka

Golfová přípravka je určena dětem od 5 do 7 let. Délka lekce je 60 min.

Tréninky přípravky budou probíhat od 2. dubna 2024  na Kšírovce v úterý a v neděli od 15.30 do 16.30 h

cena za 10 x 60 min 4100 Kč
Při výuce používáme americký výukový systém SNAG

V tomto věku je pro děti důležitý především všestranný rozvoj pohybových schopností. Trefit malý golfový míček poměrně těžkou golfovou holí s malou úderovou plochou je pro malé děti velice obtížné.

 

Jejich koordinační schopnosti se teprve vyvíjí a pokud se párkrát nepodaří míček odpálit, hra je přestane bavit a hledají si jinou zábavu.Pomocí tohoto systému se děti naučí hravou formou kvalitně základy všech typů golfových úderů (patování, chip, pitch a dlouhou hru) Speciálně tvarované hole mají váhu rozloženu tak, aby děti vedly k odpalu švihem a nikoli silou. Velké hlavy holí a hra s většími míči zaručí větší úspěšnost při kontaktu a odpalu.  Speciálně tvarované gripy pomáhají dětem zafixovat správné držení hole.

Při výuce se používá mnoho pomůcek, které pomohou malým dětem srozumitelnou formou zvládnout základy golfu. Barevné míče, které svou velikostí připomínají spíš tenisáky, se přilepují na terče ze suchých zipů. Různé druhy terčů pomáhají při nácviku jednotlivých úderů. Na děti jsou kladeny nároky odpovídající jejich věku a schopnostem, trénuje se v malých skupinkách a děti se učí vzájemně spolupracovat, bezpečně se pohybovat na hřišti a tréninkových plochách.

Přechod od SNAGU k normálním golfovým holím se provádí postupně, ale je poměrně snadný a rychlý. A děti se ke SNAGu rády vracejí pro zpestření klasických tréninků.

Tréninky přípravky budou probíhat od 2. dubna 2024 na Kšírovce v úterý a v neděli od 15.30 do 16.30 h

P1030691

 

© Golfgen2024
www.seo-group.cz www.simonet.cz