Dotazy

Od kolika let mohou děti začít s tréninkem golfu?

V naší golfové přípravce máme děti od 5 let. I některé maldší děti mohou vyzkoušet trénink SNAG je určen již dětem od 4 let. v naší školce si můžete první hodinu přijít vyzkoušet zadarma a po té se rozhodnete, zda bude dítě v tréninku pokračovat, nebo bude lepší ještě počkat.

Můžeme přijít na trénink, pokud dítě nemá golfové hole?

V golfové přípravce nejvíc pracujeme se systémem SNAG a vybavení dětem zapůjčíme. Časem až budeme přecházet na klasické golfové hole, vám s výběrem holí poradíme, nebo zapůjčíme i klasické hole.

Co když se ukáže, že moje dítě ještě není na tréninky dost vyzrálé?

Většinou již po první zkušební lekci je zřejmé, zda golfová školička už vašemu dítěti přinese radost i nabytí nových dovedností a nebo bude lepší s tréninkem ještě nějakou dobu počkat. Ke konzultaci rodičů s trenéry slouží závěrečná čtvrthodina tréninku

Jak se má dítě na trénink obéct?

Vedeme děti k dodržováni golfové etikety a proto doporučujeme pohodlné sportovní oblečení (ne rifle), sportovní obutí (nemusí být speciální golfová obuv) Většinou si děti časem pořídí golfovou rukavičku, která je praktickým pomocníkem při správném držení hole.

Jaký je rozdíl mezi golfovým kempem a táborem?

Golfový kemp je určen především dětem, které mají za sebou již určité hráčské zkušenosti a účastnily se během roku tréninků. Pod vedením trenéra se více věnujeme golfovým dovednostem, je prostor i pro individuální trénink, nebo trénink ve dvojicích s trenérem, rozebíráme švih pomocí videoanylýzy, chodíme hrát na šestijamkovou akademii. Golfový tábor je zaměřen na začátečníky a je to spíš ochutnávka golfu hravou a zábavnou formou.

 

 

 

 

 

 

© Golfgen2023
www.seo-group.cz www.simonet.cz