O nás


 

Když před deseti lety vědci rozluštili celý lidský genom, bylo to jako když astronaut Neil Amstrong poprvé vstoupil na povrch Měsíce. Badatelé získali kompletní genetický obraz člověka, který ukázal, jak je lidské tělo naprogramováno. Geny prozradily nejen vzájemnou dědičnost mezi lidmi, ale i to, jak ovlivňují vznik vážných nemocí. Patříte k těm, kdo jsou napadeni golfovou infekcí? Zažíváte golfovou horečku, golfový absťák a jiné příznaky golfové závislosti? A nikdo jiný doma to s Vámi nesdílí? Vaše děti se na golfu nudí, nebo jsou ještě příliš malé na to, aby s Vámi mohly tuto vaši lásku až do jádra buňky sdílet? Nezoufejte!! Golfové geny má v sobě každý a my pomůžeme vašim dětem objevit je zábavnou formou co nejdříve.

S námi bude jejich golfová evoluce hračka!!

from rabbits_edited-1

Dětské tréninky probíhají prakticky v centru Brna v tréninkovém areálu Kšírovka na Kšírově ulici v Komárově. Děti jsou rozděleny do tréninkových skupin podle výkonnosti. Dětem se věnují tři trenéři, což umožňuje efektivní výuku v malých skupinkách.K dispozici máme skvělé tréninkové plochy, krytá , osvětlená a v zimě vyhřívaná odpaliště a šestijamkovou akademii, kde si děti mohou vyzkoušet dovednosti z driving range v praxi a naučí se pohybovat na hřišti.

20140907_172502

Tréninky vede zkušený PGA profesionál  Mgr.Dalibor Směšný. www.dsgolf.cz tel. 776 656 556

DSC_9459

Organizační zázemí a golfovou školičku má na starosti Mgr. Jana Doležalová, trenérka golfu ČGF III. třídy, certifikovaná lektorka SNAG a sportovní koučka s pedagogickým a psychologickým vzděláním email: golfgen@email.cz, tel. 774 444 659

jana

Pravou rukou trenéra je asistent, trenér golfu ČGF III. třídy člen PGA CZ Josef Doležal, který má dlouholeté zkušenosti s trénováním dětí.

Pepa

 

© Golfgen2024
www.seo-group.cz www.simonet.cz