Proč u nás?

9 důvodů proč trénovat právě u nás:

  1. Snadná dopravní dostupnost – Tréninky probíhají v golfovém areálu Kšírovka v Brně Komárově. Především pro děti z oblasti Brno – jih odpadají zdlouhavé cesty zácpami centrem města.
  2. Hra za každého počasí – v areálu jsou chráněná krytá a vyhřívaná odpaliště, takže tréninky mohou probíhat za každého počasí a po celý rok. Přes zimu využíváme golfový simulátor, halu i tělocvičnu přímo v areálu ke kondičnímu tréninku.
  3. 6 jamková akademie – je dětem k dispozici v ceně tréninků a je ideální pro nácvik herních dovedností před přechodem na velké hřiště
  4. Využití tělocvičny a fitness příprava – při trénincích vycházíme z koncepce TPI, která klade důraz na rozvoj celkových pohybových schopností dětí a jejich aplikaci na golf
  5. Golf jako zábava i vrcholový sport – jsme připraveni pracovat s dětmi, pro které je golf jen zábava s kamarády na čerstvém vzduchu místo sezení u televize, stejně jako s dětmi, které se do golfu zamilují a budou chtít dosahovat špičkových výkonů. Našim cílem je dosažení statusu TCM do roku 2021.
  6. Tréninky jsou vedeny zkušeným PGA týmem profesionálů 
  7. Trénink po celý rok – tréninky na Kšírovce probíhají i v zimním období
  8. Prázdninové kempy a tábory jsou skvělé k utužení kolektivu a zdokonalení se intenzivní přípravou.
© Golfgen2024
www.seo-group.cz www.simonet.cz