Tréninky zima 2020-2021

how to write an essay cambridge freeessaywriter how to write a letter number
how to write an opinion essay in ielts www.paperhelp.nyc how to write in email
Od 6. prosince začíná na Kšírovce zimní příprava. Trénovat se bude v menších skupinkách max 6 dětí. Budeme střídat trénink v kryté, vyhřívané hale s použitím špičkového golfového analyzátoru Trackman. Většina hráčů světového žebříčku používá právě Trackman k analýze svého švihu. Trackman díky své konstrukci dvouradarového systému, poskytuje údaje nejen o letu míče, ale i o postavení úderové plochy. . Data získaná z Trackmana jsou pro trenéra skvělým vodítkem při práci na švihu a klientovi poskytují okamžitou zpětnou vazbu. Trénink na Trackmanu je zábava a intenzivní trénink v jednom.

Více o Trackmanu najdete ZDE

 Využijeme i golfový simulátor na Kšírovce a pokud bude příznivé počasí budeme trénovat i venku na osvětlených krytých a vyhřívaných odpalištích.

Pravidelnou součástí zimní přípravy je trénink v tělocvičně, kde se zaměříme především na posilování centra těla a zádových svalů, kompenzační cviky na rozvoj hybnosti a výbušnosti podle konceptu TPI (Titleist Performance Institute) mezinárodně uznávané špičkové metodiky, která při přípravě golfistů různých kategorií vychází z toho, že neexistuje jeden univerzální švih pro všechny, ale zohledňuje fyzická omezení a schopnosti hráče. Pomáhá odhalit skryté rezervy a rozvíjet hráče individuálně pomocí cviků připravených na míru a uzpůsobených jeho fyzickým schopnostem.

 

Tréninky budou v neděli  14 – 15.30  a 15.30 – 17.00h případně i v  17.00 – 18.30 a v úterý 16.00 – 17.30

Trénink trvá 90 minut během, kterých děti vystřídají pobyt venku i v tělocvičně. Je potřeba zvolit vhodné oblečení. Vhodnější je více tenkých vrstev než jedna tlustá péřová bunda, ve které se dítě nemůže hýbat. Do tělocvičny není potřeba speciální obuv. Budeme cvičit naboso.

Tréninky, které nemohly být odtrénovány na podzim proběhnou mezi 2.březnem  a 11.dubnem 2021 a jarní tréninky na Kšírovce pro všechny skupinky ( i pro přípravku) znovu začnou od 18.dubna 2021 ve stejných časech jako na podzim.

 

© Golfgen2024
www.seo-group.cz www.simonet.cz