Tréninky zima 2019 – 2020

Od 17. listopadu začíná zimní běh tréninků.Letos zůstáváme doma na Kšírovce. Trénovat se bude v menších skupinkách.Budeme střídat trénink v kryté, vyhřívané hale s použitím špičkového golfového analyzátoru Trackman. Většina hráčů světového žebříčku používá právě Trackman k analýze svého švihu. Trackman díky své konstrukci dvouradarového systému, poskytuje údaje nejen o letu míče, ale i o postavení úderové plochy. Nově dokáže analyzovat i patování. Na přístroj se může připojit až 6 ipadů nebo iphonů a je možno on line sledovat švih z různých úhlů. Data získaná z Trackmana jsou pro trenéra skvělým vodítkem při práci na švihu a klientovi poskytují okamžitou zpětnou vazbu. Trénink na Trackmanu je zábava a intenzivní trénink v jednom.

Více o Trackmanu najdete ZDE

Využijeme i golfový simulátor na Kšírovce a pokud bude příznivé počasí budeme trénovat i venku na osvětlených krytých a vyhřívaných odpalištích.

Pravidelnou součástí zimní přípravy je trénink v tělocvičně, kde se zaměříme především na posilování centra těla a zádových svalů, kompenzační cviky na rozvoj hybnosti a výbušnosti podle konceptu TPI (Titleist Performance Institute) mezinárodně uznávané špičkové metodicy, která při přípravě golfistů různých kategorií vychází z toho, že neexistuje jeden univerzální švih pro všechny, ale zohledňuje fyzická omezení a schopnosti hráče. Pomáhá odhalit skryté rezervy a rozvíjet hráče individuálně pomocí cviků připravených na míru a uzpůsobených jeho fyzickým schopnostem.

Tréninky budou v neděli  15 – 16.30  a 16.30 – 18.00h a v úterý 16.00 – 17.30

Trénink trvá 90 minut během, kterých děti vystřídají pobyt venku i v tělocvičně. Je potřeba zvolit vhodné oblečení. Vhodnější je více tenkých vrstev než jedna tlustá péřová bunda, ve které se dítě nemůže hýbat. Do tělocvičny není potřeby speciální obuv. Budeme cvičit naboso.

Jarní tréninky na Kšírovce pro všechny skupinky ( i pro přípravku) znovu začnou od 5.dubna 2020 ve stejných časech jako na podzim.

 

 

© Golfgen2024
www.seo-group.cz www.simonet.cz