Tréninky zima 2018 – 19

Od 20. listopadu budeme trénovat v Telnici na špičkovém golfovém analyzátoru Trackman. Většina hráčů světového žebříčku používá právě Trackman k analýze svého švihu. Trackman díky své konstrukci dvouradarového systému, poskytuje údaje nejen o letu míče, ale i o postavení úderové plochy. Nově dokáže analyzovat i patování. Na přístroj se může připojit až 6 ipadů nebo iphonů a je možno on line sledovat švih z různých úhlů. Data získaná z Trackmana jsou pro trenéra skvělým vodítkem při práci na švihu a klientovi poskytují okamžitou zpětnou vazbu. Trénink na Trackmanu je zábava a intenzivní trénink v jednom.

Kde se trénuje?

Tréninky budou v neděli, úterý a ve čtvrtek a začátky od 16,17.15 a 18.30. Trénuje se ve skupinkách po 4 dětech. Trénink trvá 75 minut. Trénuje se vevnitř. Vhodné je sportovní oblečení a obuv. V Orlovně je restaurace, kde je možno zakoupit pití a občerstvení.

Je možnost po domluvě trénovat i ve dvojici rodič dítě. (případně rodič a dvě děti :-) )

Na trénink se domluvte na tel 774 444 659 nebo 776 656 556

Více o Trackmanu najdete ZDE

Od 3. března trénujeme opět na Kšírovce. 5 přípravných tréninků před sezónou bude 90 minutových. Budeme kombinovat přípravu v tělocvičně a trénink v hale případně na krytých odpalištích podle počasí.

Jarní tréninky na Kšírovce pro všechny skupinky ( i pro přípravku) znovu začnou od 7.dubna 2019 ve stejných časech jako na podzim.

 

© Golfgen2019
www.seo-group.cz www.simonet.cz