TC Jorkšír

Dětské tréninky jaro 2019

začínáme 2.4.2019

Přípravka: neděle nebo úterý 15.30 – 16.15

pro děti 5-7 let

Cena: 2400 Kč za 10 x 45min
V ceně je využití trénikových ploch, zapůjčení golfového vybavení,
Pokud si nejste jistí, zda vaše dítě tréninky zvládne, přijďte si zdarma jednu lekci vyzkoušet a potom se rozhodnete, jestli s námi budete dále pokračovat.
Maximální kapacita je 8 dětí

 

TC Jorkšír mladší: neděle a úterý16.30 -17.30 
pro děti které prošly golfovou přípravkou, nebo táborem a mají s už nějaké zkušenosti

TC Jorkšír starší: neděle a úterý 17.30 – 18.30
pro děti, které už mají za sebou více golfových zkušeností a jsou schopné intenzivnější tréninkové zátěže
Trénink trvá 60 minut
Tréninky probíhají pod vedením profesionálního trenéra Dalibora Směšného a jeho asistentů v menších skupinkách podle výkonnosti, což umožňuje individuální přístup a větší efektivitu tréninku.
Cena při tréninku 1x týdně 3200 Kč za 10 x 60min
2x týdně 5600 Kč
V ceně je využití tréninkových ploch v areálu Kšírovka včetně šestijamkové akademie a drivingových míčů případně zapůjčení holí
maximální kapacita 12 dětí

Náplní tréninku není jen výuka golfove techniky ( základní techniky – dlouhá hra, chipping a putting),ale u dětí rozvíjíme taky motoriku, koordinaci a fitness (v souladu s konceptem Long Term Athletic Development – s přihlédnutim k věku a vyspělosti ditěte).

Použiváme kromě názorné demonstrace také hry, cílené cvičeni a drily, ktere umožni sledovat  a kvantifikovat pokroky jednotlivých dětí.
Nemalá pozornost je věnována take chovani na hřišti – etiketě a pravidlům, aby byly děti připraveny se na hřišti samostatně pohybovat a mohly se účastnit turnajů.

Velmi důležitou součástí je spolupráce s rodiči, kteří jsou nejčastějšími rádci a průvodci dětí ve světe golfu. Konzultujeme společný postup při tréninku dětí a na co zaměřit, pokud budou s dítětem trénovat sami.

© Golfgen2019
www.seo-group.cz www.simonet.cz